ZAMEK Culture Centre

- homepage

Plenerowe Pałacowe: Jeszcze jest czas

Viggo Mortensen w swoim szczerym, poruszającym i pełnym czułości debiucie reżyserskim w aktorskim duecie ze znakomitym Lance’em Henriksenem.

John wiedzie szczęśliwe życie w Los Angeles, gdzie mieszka razem ze swoją rodziną. Kalifornia to przyjazny i otwarty dla wszystkich świat, zupełnie inny niż dom rodzinny Johna, w którym wciąż mieszka jego ojciec – farmer przywiązany do ziemi i konserwatywnych wartości. Kiedy Willis zaczyna podupadać na zdrowiu, przenosi się do Los Angeles, by zamieszkać z Johnem i jego rodziną. Czy ojciec i syn, których od lat dzieli wszystko, będą potrafili porozumieć się i zaakceptować dzielące ich różnice?
Język: angielski z polskimi napisami.

Język: angielski z polskimi napisami

JESZCZE JEST CZAS, reż. Viggo Mortensen, Kanda, Wielka Brytania, 112’, 2020’

--

Miejsce wydarzenia: Dziedziniec Zamkowy

bilety: 10 zł

dla kogo: młodzież, dorośli

--

[Plakat przedstawia cztery panoramiczne kadry z filmu. Na pierwszym widzianym na samej górze znajduje się zdjęcie młodej pary w trakcie ślubu, poniżej ojciec z z młodym dzieckiem spoglądają razem w dal, a kolejna stopklatka to ojciec z nastoletnim synem podczas spaceru. Ostatni, a zarazem największy kadr przedstawia ojca w podeszłym wieku oraz syna w średnim wieku podczas kłótni.]

Buy ticket TICKET
Zwiastun