ZAMEK Culture Centre

- homepage

Plenerowe Pałacowe: Gniazdo

SEANS PRZENIESIONY NA SALĘ WIELKĄ

Jude Law i Carrie Coon w znakomitym thrillerze o małżeństwie, którego pozornie idealne życie zamienia się w spiralę sekretów i kłamstw.

Rory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę do Londynu, gdzie wreszcie ma szansę zarobić wielkie pieniądze i wieść luksusowe życie, o jakim zawsze marzył. Bez względu na koszty, wynajmuje imponującą posiadłość na przedmieściach, a kiedy upragniony prestiż i wysoka pozycja społeczna wydają się być na wyciągnięcie ręki, Rory idzie o krok dalej i łamie wszelkie zasady, podejmując coraz większe ryzyko. Bez skrupułów dążąc do swojego celu, wpada w spiralę kłamstw, a w pozornie idealnym życiu małżeńskim zaczynają pojawiać się rysy. Wielki dom obnaża wzajemnie skrywane tajemnice, a to, co na zewnątrz wydawało się prawdziwą sielanką, za zamkniętymi drzwiami okazuje się demaskować prawdziwe oblicza małżonków.

Język: angielski z polskimi napisami
GNIAZDO, reż. Sean Durkin, UK, USA, 2020, 107'

--

Miejsce wydarzenia: Sala Wielka

bilety: 10 zł

dla kogo: młodzież, dorośli

--

[Plakat przedstawia kobietę w niebieskiej sukience, spoglądającą na swoje lustrzane odbicie. Za nią znajduje się mężczyzna. Jego sylwetka jest nieco rozmazana. Ubrany jest w białą, elegancką koszulę oraz czarną muszkę. Na twarzy mężczyzny znajduje się delikatny uśmiech. Lustro, w którym odbijają się oblicza postaci jest popękane.]

Buy ticket TICKET
Zwiastun