Centrum Kultury Zamek

- strona główna

Kino psychologiczne: \Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie

Prelekcję i dyskusję poprowadzi Magdalena Jakubik.

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie zaprasza do dyskusji o współczesnych związkach, prawdzie i konsekwencjach, które nas czekają po jej ujawnieniu. Film zmusza do zastanowienie na temat nowej przestrzeni w jakiej funkcjonujemy, w  świecie technologii i urządzeń mających pomóc nam w stałym kontakcie z innymi ludźmi. Zaraz potem nasuwają się kolejne zagadnienia, takie jak pojęcie wolności. Serdecznie zapraszamy Państwa na seans oraz na kolejną burzliwą dyskusję. Do tego filmu można wracać i za każdym razem odnajdywać w nim coś nowego.

Tytuł oryginalny: Perfetti sconosciuti

reż. Paolo Genovese, Włochy, 2016, 96'

Występują: Marco GialliniKasia Smutniak, Alba Rohrwacher

Film w języku włoskim z polskimi napisami.


Magdalena Jakubik

 

Psycholog (specjalność kliniczna), psychoterapeuta, certyfikowany terapeuta środowiskowy. Trenuje osoby mające kłopot z wybuchami agresji lub nadmiernie uległe w sytuacjach społecznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Na co dzień projektuje i koordynuje proces rehabilitacji osób po kryzysach psychicznych. 

 

Ukończyła studia na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz czteroletnią szkołę psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Posiada Certyfikat Terapeuty Środowiskowego oraz Trenera Zastępowania Agresji. Na co dzień jest psychologiem i terapeutą w Środowiskowym Domu Samopomocy „Zielone Centrum” dla osób po przebytych kryzysach psychicznych. Wspiera osoby cierpiące z powodu depresji, zaburzeń lękowych, schizofrenii, choroby afektywnej dwubiegunowej oraz zaburzeń osobowości. 


Pracuje z rodzinami, w których jest osoba dotknięta problemami zdrowia psychicznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała na dziennych oddziałach psychiatrycznych, oddziałach neurologicznych oraz w poradni wspierania rodzin.


Bilety: 12 zł

Kup bilet BILET
Zwiastun pokazu:

POKAZY W RAMCH CYKLU

Data
Kategorie
Uczestnicy
Ładowanie

WSPÓŁPRACA