Centrum Kultury Zamek

- strona główna

NT Live: Kotka na gorącym blaszanym dachu

Po wielkim sukcesie inscenizacji „Tramwaju zwanego pożądaniem”, Benedict Andrews powraca z arcydziełem XX-wiecznego dramatu mistrza Tennessee Williamsa. W rolach głównych wystąpią Sienna Miller (znana z filmu „Snajper”), Jack O’Connell („Tulipanowa gorączka”) i Colm Meaney.

Parna noc na plantacji bawełny w Missisipi. Rodzina gromadzi się, by uczcić urodziny ojca, Dużego Taty. Małżeństwo jego syna, Bricka, przeżywa kryzys: manewry, sekrety, seksualne napięcie zwiastują bliski koniec. Upał jest nie do zniesienia – podobnie jak kłamstwa, które padają w trakcie spotkania. A gdy stawką jest przyszłość rodziny, która wersja prawdy okaże się tą najprawdziwszą? Rodzinna uroczystość naznaczona cieniem zbliżającej się tragedii, mimo wysiłów zmienia się w psychodramę.
„Kotka…” Tennessee Williamsa to przede wszystkim portret zakłamanej rodziny, której nic tak na prawdę nie spaja. Po mistrzowsku przeniósł ją na ekran w 1958 roku Richard Brooks, obsadzając w głównych rolach Paula Newmana i Elizabeth Taylor.

KOTKA NA GORĄCYM BLASZANYM DACHU
Tennessee Williams (1955)

Występują: Sienna Miller, Jack O’Connell

Spektakl dla widzów od 15 roku życia.
Czas trwania ok. 3 godzin.

Kup bilet BILET
Zwiastun:

Pokaz 1.03.2018 r. o g. 19

 KUP BILET

POKAZY NT LIVE

Data
Kategorie
Uczestnicy
Ładowanie