ZAMEK Culture Centre

- homepage

Kino ze smoczkiem:\ Nigdy Cię tu nie było

Cykl pokazów filmowych dedykowany jest dla rodziców i małych dzieci.

Jej zniknięcie. Jego obsesje. Ich zemsta. Najlepsza rola męska (Joaquin Phoenix) oraz Najlepszy scenariusz (Lynne Ramsay) MFF w Cannes.

Okrzyknięty kobiecą odpowiedzią na „Taksówkarza” film wybitnej reżyserki Lynne Ramsay („Musimy porozmawiać o Kevinie”). Pełen pasji i gniewu thriller, który zachwyca precyzyjnie skonstruowaną intrygą i mistrzowską grą Joaquina Phoenixa („Ona”, „Wada ukryta”, „Mistrz”). Całości dopełnia hipnotyzująca muzyka Jonny’ego Greenwooda z zespołu Radiohead.
„Nigdy cię tu nie było” to historia pełnego sprzeczności mężczyzny (Joaquin Phoenix) z mroczną przeszłością. Działał zawsze sam i zawsze poza prawem: przez wiele lat przyjmował zlecenia, z którymi system sprawiedliwości nie dawał sobie rady i których nie chciał się podjąć żaden prywatny detektyw. Widział już prawie wszystko. Prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak, poruszony historią uprowadzonej dziewczyny, podejmie się jej odnalezienia. Gotowy na wszystko, by odnaleźć młodą kobietę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.

NIGDY CIĘ TU NIE BYŁO

Tytuł oryginalny: You Were Never Really Here

reż. Lynne Ramsay, Francja, USA, Wielka Brytania, 2017, 85'

Występują: Joaquin Phoenix, Judith Roberts, Ekaterina Samsonov

Film w języku angielskim z polskimi napisami.

Buy ticket TICKET
Zwiastun:

POKAZY W RAMACH CYKLU

Date
Categories
Participants
Loading