ZAMEK Culture Centre

- homepage

WYNAJEM KINA

Chcesz obejrzeć film ze znajomymi, ale Twój domowy ekran nie jest wystarczająco duży, a głośniki czasem wydają dziwne dźwięki? A może przygotowałeś coś dla bliskiej Ci osoby i szukasz miejsca, żeby to wyświetlić? Zapraszamy do kontaktu w sprawie wynajmu sali kinowej! Organizujemy prywatne seanse filmowe dla firm, szkół i osób prywatnych, premiery filmowe, konferencje czy warsztaty.

CENNIK

Wynajem przestrzeni Sali Wielkiej oraz Dziedzińca Zamkowego ustalany jest indywidualnie.

W cenie znajduje się wynajem przestrzeni sali kinowej wraz z obsługą kinooperatora. Wynajem sali na cały dzień omawiany jest indywidualnie. W przypadku projekcji filmu tytuły z aktualnej oferty dystrybucyjnej do kwoty wynajmu zostanie doliczony koszt licencji filmowej, o którym poinformujemy po skontaktowaniu się z właściwym dystrybutorem. Istnieje możliwość użycia mikrofonów bezprzewodowych, prezentacji wszelkich plików i prezentacji multimedialnych na ekranie wraz z pilotem do zmiany slajdów, zorganizowanie poczęstunku w sali kinowej.

Adres kina: Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu, ul. Św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań

Zapytaj o cenę wynajmu: film@ckzamek.pl lub +48 61 64 65 246

__

[Zdjęcie przedstawia salę kinową Kina Pałacowego. Rzędy czarnych foteli stopniowo schodzące w dół sali. Po lewej stronie zdjęcia znajduje się ekran.]

GDZIE NAS ZNALEŹĆ?

Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu to jedna z największych instytucji kultury w kraju. Każdego roku odbywa się w nim 2 500 wydarzeń, które prezentują i stymulują rozwój najciekawszych zjawisk kultury. W przestrzeniach ZAMKU przenikają się i wzajemnie dopełniają sztuki wizualne, teatr, film, muzyka i literatura. Instytucja buduje swój program w oparciu o sprawdzone formy wyrazu (m.in. koncerty, spektakle, wystawy sztuki, spotkania literackie i pokazy filmowe), jak i prowadząc eksperymenty artystyczne, realizując nowe działania, często o charakterze site-specific. Poszukiwaniom tym służy także program rezydencji artystycznych.