ZAMEK Culture Centre

- homepage

WYPRZEDANE Najlepsze z najgorszych: The Room z polskim dubbingiem

Kino Pałacowe i Najlepsze z najgorszych zapraszają na:

„The Room” z polskim dubbingiem - jeszcze wyższy poziom absurdu
 
 
Historia kryształowo dobrego, przystojnego, zabawnego i uczciwego bankiera, który zostaje zdradzony przez narzeczoną i przyjaciela. Amerykańskie media pisały, że to „Obywatel Kane kina klasy B”. Jeden z absolutnie najgorszych filmów świata. Wzorcowy, wielopoziomowy przykład tego jak nie robić filmów, nigdy. Kultowy film i tak zły, że aż wspaniały. 
Film wielokrotnie prezentowany na przeglądzie Najlepsze z Najgorszych po raz pierwszy w Poznaniu w wyjątkowej odsłonie. Wyższy poziom absurdu zapewni autorski dubbing przygotowany specjalnie na zlecenie Najgorszych z Najlepszych. 
 
DUBBINGUJĄCY:
Krzysztof Petkowicz, Diana Grzeszek, Michał Jedut, Monika Rulka, Adrianna Tylus, Paweł Banaszczyk, Michał Tokarski, Monika Stolat, Karol Jakóbczyk, Kaja Karakuła, Mateusz Powszedniak i Bartosz Gomoła.

PRODUKCJA: Najlepsze z Najgorszych
 
KRZYSZTOF PETKOWICZ– aktor, poeta, twórca filmowy. Od 2014 roku związany ze Sceną Plastyczną KUL Leszka Mądzika, a od 2018 roku również z Teatrem Bez Maski. Absolwent Wiedzy o Teatrze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W latach 2016-2018 kurator Galerii Sztuki Sceny Plastycznej KUL. Od kilku lat aktywny uczestnik „Kinojadów” - lubelskiej komórki Kino Movement - międzynarodowego maratonu tworzenia filmów krótkometrażowych. Założyciel grupy filmowej Studio Hangar 51.


Język: polski
THE ROOM, reż. Tommy Wiseau, USA, 2003, 99'

--

Miejsce wydarzenia: Sala Kinowa 

bilety: 25 zł (n), 20 zł (u)

dla kogo: młodzież, dorośli

--

[Plakat przedstawia czarno-białą twarz mężczyzny w średnim wieku, który patrzy w obiektyw z niewyraźną miną].

Buy ticket TICKET
Teaser

Partner