ZAMEK Culture Centre

- homepage

Poranek dla dzieci: Gordon i Paddy - Sala 1

Pięknie animowana historia przyjaźni myszki i komisarza ropucha, którzy łączą siły, by chronić mieszkańców lasu. Czy ich spryt i rozwaga wystarczą, by rozwiązać kolejną kryminalną zagadkę?


Ekranizacja znanych w Polsce szwedzkich kryminałów dla dzieci o przygodach komisarza policji ropucha Gordona i jego zastępcy – myszki Paddy. W trakcie śledztwa Gordon łapie na gorącym uczynku głodną myszkę. Szybko orientuje się, że Paddy nie mogła być sprawczynią kradzieży orzechów. „Jest jedno prawo lasu” – mówi komisarz – „Bycie miłym jest legalne. Bycie niemiłym nie” i prosi przemyślną myszkę o pomoc w śledztwie. Wkrótce, gdy ta dowiedzie swoich umiejętności, mianuje ją swoim następcą. Niestety nowe wyzwanie może Paddy przerosnąć. Czy uda im się schwytać winnych przestępstw w lesie?


Język: polski dubbing
GORDON I PADDY, reż. Linda Hambäck, Szwecja, 2017, 65', 4+

--

Miejsce wydarzenia: Sala Kinowa

bilety: 12 zł

dla kogo: dzieci, młodzież, dorośli

--

[Rysunkowy plakat przedstawia humanoidalną żabę pod krawatem w brązowym płaszczu i z lupą w ręce oraz mysz w różowej sukience z latarką. Patrzą na siebie. Za nimi tablica z podobiznami i nitki łączące podobizny z wizerunkami przedmiotów.]

Buy ticket TICKET
Zwiastun

Pozostałe seanse w cyklu

Date
Categories
Participants
Loading