ZAMEK Culture Centre

- homepage

Poranek dla dzieci: Solan i Ludwik - Misja Księżyc

Dzielny astronauta Solan wraz z jeżem Ludwikiem mają ambitny plan podboju kosmosu. Wszystko wydaje się być przygotowane. Okazuje się jednak, że na pokładzie pojawiają się niezapowiedziani pasażerowie, a im bliżej do startu, tym więcej nieziemskich niespodzianek. Kolejne filmowe przygody dwójki przyjaciół z wioski Flåklypa, w reżyserii Rasmusa A. Sivertsena, jednego z najbardziej uznanych współczesnych norweskich reżyserów animacji. 

Czy Solan i Ludwik zrealizują swoje marzenie i staną się słynnymi astronautami? Czy jako pierwsi postawią na Księżycu swoje łapy, a potem wrócą cali i zdrowi? Ich podróż będzie pełna niespodzianek! „Misja Księżyc” to trzecie spotkanie z ulubionymi bohaterami ze świata Flåklypa, które na pewno nie zawiedzie fanów tej pomysłowej dwójki. „Solan i Ludwik – wielki wyścig z serem” widzowie Kina Dzieci oglądali jesienią 2016 r.

Język: polski | dubbing 


SOLAN I LUDWIK - MISJA KSIĘŻYC, reż. Rasmus A. Sivertsen, Norwegia, 2018, 80'

--

Poranki dla dzieci w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 12.

Miejsce wydarzenia: Sala Kinowa

Bilety: 12 zł dla każdego

dla kogo: dzieci

--

[Plakat przedstawia Solana i Ludwika - tytułowych bohaterów filmu. Obaj znajdują się na Księżycu. Uśmiechnięty Solan stoi z przodu ubrany w skafander kosmiczny, za nim Ludwik ubrany w czerwony szalik. Na jego głowie widnieje zielony kapelusz. W tle widać Ziemię oraz samolot.]  

Buy ticket TICKET

Seanse

Date
Categories
Participants
Loading
Zwiastun
Gramy od 6 września