ZAMEK Culture Centre

- homepage

Palm Springs

Żyj, jakby jutra nie było!
 
Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów. 
 
„Palm Springs” to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda „Brooklyn 99” i „Saturday Night Live”, oraz Cristin Milioti, znana z serialu „Fargo” czy „Jak poznałem waszą matkę". „Palm Springs” to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.
 
Język: angielski z polskimi napisami
PALM SPRINGS, reż. Max Barbakow, USA, 2020, 90'

--

Miejsce wydarzenia: Sala Kinowa 

bilety: 19 zł (n), 16 zł (u)

dla kogo: młodzież, dorośli

--

[Plakat przedstawia dwójkę osób, mężczyznę i kobietę, w wakacyjnych strojach: okulary, hawajska koszula na nim, strój kąpielowy na niej. Każde z nich z piwem w ręce. Wylegują się na gumowych kołach, które dryfują po środku basenu, który niczym autostrada ciągnie się przez pustynię.]

Buy ticket TICKET
Zwiastun
Premiera 1 stycznia 2021

Seanse

Date
Categories
Participants
Loading