ZAMEK Culture Centre

- homepage

Klasyka Warner Bros.: 2001 Odyseja Kosmiczna

Ze względu na bezpieczeństwo osób uczestniczących w wydarzeniach kulturalnych oraz Pracowników Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu ustala szczególne zasady udziału w wydarzeniach odbywających się w zamkniętych pomieszczeniach CK ZAMEK, w szczególności: seansach filmowych, koncertach, spektaklach, spotkaniach i warsztatach. Aby wziąć udział w wymienionych wydarzeniach, osoby, które ukończyły 12 rok życia, zobowiązane są okazać przy wejściu do sal, w których odbywać się będą wydarzenia, Unijny Certyfikat Covid – elektroniczny dowód na to, że dana osoba przebyła chorobę COVID-19, posiada negatywny wynik testu COVID-19, została zaszczepiona przeciwko COVID-19 (lub inne dokumenty potwierdzające powyżej określone stany). Niniejsze zasady obowiązują dla wydarzeń odbywających się od 6 grudnia 2021 roku (na które bilety można kupić począwszy od 1 grudnia 2021), aż do odwołania.

REGULAMIN UCZESTNICTWA W SEANSACH KINA PAŁACOWEGO

Arcydzieło Stanleya Kubricka, prawdopodobnie najważniejszy film kosmiczny, którego seans zainspirował rzesze filmowców pracujących do dziś. Film dzieli się na trzy epizody, których akcja ma miejsce w różnych okresach historycznych i zakątkach wszechświata. Pozycja obowiązkowa.

Język: angielski z polskimi napisami
2001: ODYSEJA KOSMICZNA, reż. Stanley Kubrick, USA, Wielka Brytania, 1968, 141'

--

Miejsce wydarzenia: Sala Kinowa 

bilety: 20 zł (n), 17 zł (u)

dla kogo: młodzież, dorośli

--

[Plakat przedstawia biały, futurystycznie wyglądający tunel i postać w pomarańczowym skafandrze kosmicznym zmierzającą w jego głąb.]
Buy ticket TICKET