ZAMEK Culture Centre

- homepage

Zbrodnie przyszłości

W niedalekiej przyszłości ludzie doświadczają syndromu przyspieszonej ewolucji. Aby odnaleźć się w nowej, zdominowanej przez technologię rzeczywistości, muszą przekształcać nie tylko swoje umysły, ale także ciała, by nadążały za wymogami czasów. Głodni nowych, silniejszych bodźców coraz śmielej eksperymentują z cielesnością, przesuwając biologiczne granice własnej wytrzymałości. Ogromną popularność zyskują szokujące praktyki chirurgiczne polegające na wszczepianiu sobie nowych organów.

Saul Tenser to sławny artysta performer, który postanawia z własnej przyspieszonej ewolucji uczynić multimedialne widowisko. Przy pomocy swojej partnerki Caprice, na oczach milionów dokonuje coraz śmielszego przeobrażenia swojego ciała, szukając nowych form rozkoszy. W pogoni za popularnością decyduje się na tak szokujący krok, że powrót do dawnego życia może okazać się już niemożliwy.

Język: angielski z polskimi napisami

ZBRODNIE PRZYSZŁOŚCI, reż. David Cronenberg, Kanada, Grecja, Francja, Wielka Brytania 2022, 107'

__

Dla kogo: młodzież, dorośli

Miejsce wydarzenia: Sala 1 - Kinowa Sala 2 - Audiowizualna

bilety: 20/18 zł (n), 17/15 zł (u)

__

[Plakat przedstawia pocięte fragmenty trzech twarzy: kobiety, mężczyzny, kobiety, patrzących się w obiektyw. Połączeni są żyłami ze starszym człowiekiem leżącym poniżej na łóżku. Mężczyzna śpi. Dominują bordowe barwy, krwi i żył. Na dole plakaty białe napisy ze szczegółami o filmie].

Buy ticket TICKET
Premiera 22 lipca. 
Zwiastun

Seanse

Date
Categories
Participants
Loading