ZAMEK Culture Centre

- homepage

The Metropolitan Opera Live in HD

Drodzy widzowie,

aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusa, nowojorska The Metropolitan Opera odwołała wszystkie przedstawienia do końca tego sezonu (2019–20), czyli do 9 maja włącznie.

Oznacza to, że transmisje HD LIVE „Toski” 11 kwietnia oraz „Marii Stuart” 9 maja nie odbędą się (podobnie jak nie odbyła się transmisja „Holendra Tułacza” 14 marca).

Informujemy, że zwroty środków za bilety na te 3 transmisje zakupione za pośrednictwem internetowego Serwisu Bilety24, nastąpią automatycznie. Zwroty zostaną wykonane tą samą drogą, którą została dokonana płatność, zarówno w przypadku płatności przelewem bankowym, BLIKiem jak i kartą, z zastrzeżeniem terminu zgodnie ze wskazaniem operatora kart płatniczych, do 31 dni.

Jeśli chodzi o bilety zakupione w kasie CK ZAMEK to ich zwrot będzie możliwy po ponownym otwarciu kas, o którym poinformujemy w osobnych komunikatach. Dotyczy to również osób z wykupionym abonamentem, w którego skład wchodziły 3  odwołane spektakle. Po ponownym otwarciu kas będzie można się ubiegać o ekwiwalent za niezrealizowaną część.

--

[Grafika przedstawia logo MET OPERY. Czarno tło, a na nim szaro-biały napis "The Metropolotan Opera HD LIVE".]


WSZYSTKIE SPEKTAKLE W CYKLU

Date
Categories
Participants
Loading