ZAMEK Culture Centre

- homepage

Bilet otwarty do Kina Pałacowego

Drodzy widzowie,

okazało się, że przyszło nam żyć w ciekawych czasach. Większość z nas siedzi w domach i choć nie możemy uczestniczyć w życiu kulturalnym jak dotychczas, to obecności kultury w naszych domach stała się jeszcze bardziej potrzebna. 


Kino Pałacowe, jak i cała branża kulturalna, nie istnieje bez Was. Jak wiele kin studyjnych z niepokojem wyczekujemy końca pandemii, licząc na to, że nie potrwa ona długo i będziemy mogli bezpiecznie wrócić do normalnego funkcjonowania. Tymczasem oddajemy w Wasze ręce BILET OTWARTY, akcję organizowaną razem z serwisem Bilety24.pl, będącą formą wsparcia naszej instytucji, która Wam daje tańszy bilet oraz bonus w postaci na przykład oprowadzania po Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu (szczegóły w regulaminie), a nam światełko w tunelu.

Regulamin akcji dostępny w zakładce "CENNIK".

--

[Zdjęcie autorstwa Jacka Mójty: Kobieta na tle drzwi do sali kinowej. Nad drzwiami świecący się neon z napisem "KINO PAŁACOWE". W rękach kobiety, wyciągniętych w kierunku obiektywu i złożonych w kształt serca znajduje się różowe mydełko, również z napisem "KINO PAŁACOWE"]

tickets

Select seance