ZAMEK Culture Centre

- homepage

Obrazy Wrażliwe: Nędznicy

Montfermeil, które pulsuje od napięć, gniewu i niepewności to miejsce, w którym nieustannie toczy się gra o lokalne wpływy. Niewinny psikus grupy dzieciaków, które dla żartu kradną małe lwiątko z miejscowego cyrku, może okazać się początkiem rewolucji.

Osobom z niepełnosprawnością wzroku zapewniamy asystę w poruszaniu się w przestrzeni CK ZAMEK oraz w dotarciu do budynku z najbliższego otoczenia. Osoba z CK ZAMEK będzie czekała przed wejściem na Dziedziniec Zamkowy pół godziny przed pokazem. Jeśli potrzebujesz wsparcia, napisz: e.banaszek@ckzamek.pl

Informacja o biletach:
Każdej osobie z niepełnosprawnością, jeśli tylko istnieje taka potrzeba, może towarzyszyć jedna osoba wspierająca, której przysługuje nieodpłatna wejściówka.

W środę zapraszamy na warsztat online dla nauczycielek i edukatorów, który poprowadzi Margaret Amakia Ohia-Nowak – edukatorka i filmoznawczyni.

Jego punktem wyjścia będzie film „Nędznicy”, który posłuży jako narzędzie pełniejszego zrozumienia zjawisk społecznych, politycznych oraz historycznych. Podczas spotkania dowiecie się jak wykorzystać potencjał współczesnych dzieł filmowych w edukacji młodzieży.

Wszystkie osoby biorące udział w warsztatach otrzymają bezpłatne wejściówki na wtorkowy seans „Nędzników” – 3 listopada 2020 o godzinie 18:00 w Kinie Pałacowym w Centrum Kultury ZAMEK, prezentowany w ramach cyklu „Obrazy Wrażliwe”.

Udział w samym warsztacie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona (maks. 15 osób). Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: a.soltysiak@ckzamek.pl do 2.11.2020 r.

Organizator poinformuje o udziale w warsztatach i prześlę link do zooma drogą mailową. Czas trwania: 3 h


Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019–2021. Dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Miasta Poznań.

 

Regulamin seansów:
https://kinopalacowe.pl/podstrony/371-repertuar/

--

Miejsce wydarzenia: Sala Kinowa

bilety: 5 zł

dla kogo: młodzież, dorośli

--

[Ilustracja utrzymana jest w dwóch kolorach: żółci i czerni. Dominuje ten pierwszy. W centralnej części znajdują się trzy dużych rozmiarów prostokąty. Ustawione są pionowo, przylegają do siebie dłuższymi bokami. Pierwszy i ostatni są identyczne – przedstawiają uproszczony kontur oka z czarną źrenicą. Środkowy prostokąt – utrzymany w tej samej stylistyce i kolorystyce – również przedstawia kontur oka, z tą różnicą, że w miejscu źrenicy umieszczono biały symbol błyskawicy. Po lewej stronie obrazka napis: OBRAZY WRAŻLIWE. W dolnej części ilustracji znajdują się symbole dostępnościowe oraz belka z logotypami.]

tickets

Select seance