ZAMEK Culture Centre

- homepage

Jeszcze jest czas

Viggo Mortensen w swoim szczerym, poruszającym i pełnym czułości debiucie reżyserskim w aktorskim duecie ze znakomitym Lance’em Henriksenem.

John wiedzie szczęśliwe życie w Los Angeles, gdzie mieszka razem ze swoją rodziną. Kalifornia to przyjazny i otwarty dla wszystkich świat, zupełnie inny niż dom rodzinny Johna, w którym wciąż mieszka jego ojciec – farmer przywiązany do ziemi i konserwatywnych wartości. Kiedy Willis zaczyna podupadać na zdrowiu, przenosi się do Los Angeles, by zamieszkać z Johnem i jego rodziną. Czy ojciec i syn, których od lat dzieli wszystko, będą potrafili porozumieć się i zaakceptować dzielące ich różnice?


Głosy prasy:

„Mortensen ze swoją wrażliwością, cierpliwością i błyskotliwością za kamerą przypomina dokonania dojrzałego Clinta Eastwooda, co w przypadku początkującego reżysera jest szalenie obiecujące!”.
Peter Debruge, Variety

„Reżyserski debiut Mortensena to niezwykle subtelnie i z wyczuciem opowiedziana historia o relacjach rodzinnych, często zawieszonych pomiędzy przeszłością a teraźniejszością”.
Allan Hunter, Screen InternationalJęzyk: angielski z polskimi napisami

JESZCZE JEST CZAS, reż. Viggo Mortensen, Kanda, Wielka Brytania, 112’, 2020’


--

Miejsce wydarzenia: Sala Kinowa

bilety: 19 zł (n), 16 zł (u)

dla kogo: młodzież, dorośli

--

[Plakat przedstawia cztery panoramiczne kadry z filmu. Na pierwszym widzianym na samej górze znajduje się zdjęcie młodej pary w trakcie ślubu, poniżej ojciec z z młodym dzieckiem spoglądają razem w dal, a kolejna stopklatka to ojciec z nastoletnim synem podczas spaceru. Ostatni, a zarazem największy kadr przedstawia ojca w podeszłym wieku oraz syna w średnim wieku podczas kłótni.]

tickets

Select seance