ZAMEK Culture Centre

- homepage

Najlepsze z najgorszych: The Room z polskim dubbingiem + spotkanie

Kino Pałacowe zaprasza na otwarcie cyklu Najlepsze z najgorszych:

„The Room” z polskim dubbingiem - jeszcze wyższy poziom absurdu
+ spotkanie z Krzysztofem Petkowiczem podkładającym głos pod Johnny'ego

Historia kryształowo dobrego, przystojnego, zabawnego i uczciwego bankiera, który zostaje zdradzony przez narzeczoną i przyjaciela. Amerykańskie media pisały, że to „Obywatel Kane kina klasy B”. Jeden z absolutnie najgorszych filmów świata. Wzorcowy, wielopoziomowy przykład tego jak nie robić filmów, nigdy. Kultowy film i tak zły, że aż wspaniały.

Film wielokrotnie prezentowany na przeglądzie Najlepsze z Najgorszych po raz drugi w Poznaniu w wyjątkowej odsłonie. Wyższy poziom absurdu zapewni autorski dubbing przygotowany specjalnie na zlecenie Najgorszych z Najlepszych.

DUBBINGUJĄCY:
Krzysztof Petkowicz, Diana Grzeszek, Michał Jedut, Monika Rulka, Adrianna Tylus, Paweł Banaszczyk, Michał Tokarski, Monika Stolat, Karol Jakóbczyk, Kaja Karakuła, Mateusz Powszedniak i Bartosz Gomoła.

PRODUKCJA: Najlepsze z Najgorszych

KRZYSZTOF PETKOWICZ– aktor, poeta, twórca filmowy. Od 2014 roku związany ze Sceną Plastyczną KUL Leszka Mądzika, a od 2018 roku również z Teatrem Bez Maski. Absolwent Wiedzy o Teatrze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W latach 2016-2018 kurator Galerii Sztuki Sceny Plastycznej KUL. Od kilku lat aktywny uczestnik „Kinojadów” - lubelskiej komórki Kino Movement - międzynarodowego maratonu tworzenia filmów krótkometrażowych. Założyciel grupy filmowej Studio Hangar 51.

Język: polski
THE ROOM, reż. Tommy Wiseau, USA, 2003, 99'

--

Miejsce wydarzenia: Sala Wielka

bilety: 25 zł (n), 20 zł (u)

dla kogo: młodzież, dorośli

--

[Zdjęcie przedstawia widownie zgromadzoną na Sali Wielkiej. Na ekranie mężczyzna w czarnym garniturze i długich, czarnych włosach całuje śpiącą na łóżku blondwłosą kobietę obok której leży czerwona róża.].

Buy ticket TICKET
Teaser

Partner