ZAMEK Culture Centre

- homepage

National Theatre Live London. Sezon jesień 2020

Niezrealizowane transmisje spektakli spowodowane pandemią i zamknięciem kina powrócą po wakacjach!

Bilety zakupione wcześniej będą akceptowane. 


W programie:

NT Live: UŚMIECHNIJ SIĘ, PÓKI CZAS (PRESENT LAUGHTER)

W tej prowokacyjnej i przezabawnej komedii Noëla Cowarda Andrew Scott (Sherlock, Fleabag) wciela się w rolę Garry’ego Essendine’a, przebojowego aktora przeżywającego kryzys wieku średniego.


NT Live: FLEABAG

Przezabawny, obsypany nagrodami spektakl, który stał się inspiracją dla hitowego serialu BBC o tym samym tytule. Napisany i zagrany przez Phoebe Waller-Bridge (Fleabag, Obsesja Eve) monodram podbił serca widzów kreacją głównej bohaterki oraz nonkonformistycznym spojrzeniem na postać kobiecą i jej z pozoru nijakie życie.


NT Live: WSZYSCY MOI SYNOWIE

Laureaci prestiżowych nagród - Sally Field (Stalowe magnolie, Forrest Gump, Lincoln) i Bill Pullman (Dzień niepodległości) w poruszającej adaptacji sztuki Wszyscy moi synowie znakomitego dramaturga Arthura Millera. Ameryka, 1947 rok. Życie małżeństwa Kellerów pełne jest sukcesów. Zbudowali dom, wychowali dwóch synów i prowadzą dobrze prosperujący biznes. Lecz nic nie trwa wiecznie. Spokojne życie Joego i Kate zacznie się powoli rozpadać, gdy na ich drodze pojawi się tajemnicza postać z przeszłości. Ukrywana przez lata prawda wychodzi na jaw, a cena amerykańskiego snu okazuje się być dla bohaterów za wysoka.


Bilety: 38 zł (n), 32 zł (u)


Miejsce: Sala Kinowa

Dla kogo: młodzież, dorośli


Regulamin uczestnictwa w seansach kina Pałacowego znajdziesz tutaj


--

Na plakacie widzimy dwójkę aktorów na scenie. Mężczyzna po lewej, w białej koszuli, opiera się o ścianę i spogląda na kobietę po prawej. Ubrana w żółtą koszulę i pomarańczowy sweter, prawą ręką opiera się o ścianę, z zatroskaniem spogląda w prawą stronę. W białej ramce wymienione są tytuły wszystkich spektakli.

Spektakle w ramach cyklu

Date
Categories
Participants
Loading

Partners