ZAMEK Culture Centre

- homepage

LATO nie_LETNIE

Akcja "LATO nie_LETNIE" zorganizowana na okres wakacji letnich przez Miasto Poznań zapewnia najmłodszym poznaniakom możliwość aktywnego spędzenia czasu wolnego w formie oferty kulturalno-rekreacyjnej na terenie miasta Poznania. Dzięki akcji "LATO nie_LETNIE" z oferty poznańskich instytucji kultury, sportu i rekreacji będzie mogło skorzystać podczas letnich wakacji około 20 tys. dzieci w wieku 0-10 lat.

Akcja "LATO nie_LETNIE" potrwa od 15 lipca do 31 sierpnia. Teatr Animacji, Kino Muza, Kino Pałacowe, basen Park Kasprowicza, basen Chwiałka i Brama Poznania zapraszają już od 15 lipca, zgodnie z przygotowanym programem, natomiast od 1 sierpnia zapraszają również: Teatr Muzyczny, Ogród Zoologiczny (w dni powszednie) i Palmiarnia Poznańska.

Na ofertę sierpniową vouchery będą wydawane od 28 lipca w Poznańskim Centrum Świadczeń:

ul. Wszystkich Świętych 1, godz. 9-15;
ul. Małachowskiego 10, godz. 9-15;
oraz w Centrum Inicjatyw Rodzinnych
ul. Ratajczaka 44, godz. 10-18

Uwaga: oczekując na wydanie wejściówki należy zachować dystans społeczny oraz stosować maseczki ochronne. 

Vouchery na ofertę sierpniową będą wydawane 28 lipca w tych samych lokalizacjach i godzinach.

REGULAMIN AKCJI

W aktualnej sytuacji epidemicznej, mając na względzie zarówno bezpieczeństwo uczestników akcji jak i pracowników instytucji, prosimy o przestrzeganie regulaminów wewnętrznych i stosowanie niezbędnych zasad reżimu sanitarnego.

--

Miejsce wydarzenia: Sala Kinowa

vouchery: informacja o miejscach odbioru powyżej

dla kogo: dzieci, dorośli

--

[plakat przedstawia instytucje biorące udział w akcji LATO nie_LETNIE kina, baseny, teatry, ogród zoologiczny, Palmiarnia Poznańska i Brama Poznania. Grafika na plakacie jest minimalistyczna, przedstawia żółte słońce i niebieską chmurkę.]

Seanse w ramach akcji

Date
Categories
Participants
Loading